Перейти к основному содержанию
May 19, 2024
21 o C
Feels like: 21 o C. .
Humidity: 58 %
USD: 39.95 / 39.35 | EUR : 43.45 / 42.45

Work and drink coffee: 10 заведений Киева, которые выручат вас во время блекаута

чт, 02/02/2023 - 02:32
Автор: admin

Заведения Киева делают все возможное, чтобы работать и встречать гостей даже при отключении света. Мы подготовили для вас список мест, которые позволяют не только выпить кофе, но и воспользоваться быстрым интернетом и поработать за ноутбуком.

Так что храните этот список, он точно вам понадобится.

Кофейня закупила генераторы и приглашает всех на ароматный кофе и дает возможность поработать по необходимости. Они даже запустили специальную рекламную компанию, в которой призывают приходить к ним во время отключения света.

"Зарядим вас кофе, а вашим гаджетам – батарейки", – отметила команда заведения

Это заведение закупило генератор, чтобы вы смогли насладиться вкусной едой и продолжать заниматься своими делами, даже при отключении света. Оборудование на кухне всегда работает, а гости могут воспользоваться быстрым вай-фаем в любое время.

За словами працівників, заклад ще не разу не зіткнувся із відключенням світла, тож можна сміливо приходити із ноутами та працювати. Це місце поєднує у собі бар та кав’ярню-коворкінг і тут завжди раді гостям.

Заклад, який підкорив багатьох киян своїм затишком та привітним персоналом. Працівники зазначили, що працювати за ноутбуками у них можна тільки до 19:00, адже потім, вони запалюють свічки та створюють особливу атмосферу.

"Щодо лептопів: до 19.00 гості вільні працювати на лептопах, після 19.00 ми запалюємо свічки і створюємо іншу атмосферу. Це правило є у нашому кафе усі ці роки", - говорять у Zigzag.

На цей час, кав’ярня ще не застала відключення світла. Команда закладу надає можливість приходити до них з ноутбуками та працювати. Проте, вони одразу попереджають, що можуть підсадити до вас таку ж працюючу людину, якщо виникне нестача вільних місць для гостей закладу.

Тож, якщо ви бажаєте попрацювати та відкриті для знайомства з цікавими людьми, цей заклад для вас.

Шукаєте місце, де можна не тільки весело провести час, а й попрацювати? Паб кеди надає таку можливість. У закладі працює генератор, тож навіть у блекаут ви можете поживно перекусити та виконати всі необхідні справи.

У разі повітряної тривоги, ви маєте можливість сховатися у підвальному приміщенні разом зі своїми домашніми улюбленцями.

Затишний грузинський ресторан, який надасть вам можливість смачно поїсти та виконати всі необхідні справи.

Адже вся мережа МАМА МАНАНА обладнана генераторами. У закладі на Оболоні також поставили Starlink, тому тут не тільки можна повноцінно пообідати чи повечеряти, а й підключитися до інтернету.

Знайомимо вас із рестораном сучасної української кухні. Заклад обладнаний генератором, тож відключення світла ніяк не завадить насолодитись їжею та швидким інтернетом.

Якщо ви прийшли із ноутбуком, то персонал допоможе вам знайти місце із великою кількістю розеток.

Ще один заклад, який не має ніяких проблем із електропостачанням. Тут ви можете скористатися послугами бару, скуштувати свіжу, запашну випічку та принести із с собою ноутбук, аби виконати всю роботу вчасно.

"У нас два затишних поверхи, бездоганний сервіс, запашна кава та щоденна свіжа випічка до сніданків з власної пекарні. Ввечері ми запалюємо багато свічок, щоб заощаджувати електроенергію. Але це не впливає на швидкість роботи Wi-Fi мережі".

Кав’ярня, яка запрошує гостей попрацювати у них за потребою. Цей заклад ідеально підійде для тих, хто починає працювати досить рано, адже місце відкривається з 8:00.

“Приходь працювати, пити смачну каву з баскьким чізкейком та грати в настільні ігри у будь який день та час”, - запрошує заклад на сторінці.