Skip to main content
Jul 22, 2024
22 o C
Feels like: 23 o C. .
Humidity: 77 %
USD: 41.70 / 41.10 | EUR : 45.90 / 44.90

Work and drink coffee: 10 places in Kyiv that will help you out during the blackout

Thu, 02/02/2023 - 01:38
Author: admin

Restaurants in Kyiv do their best to work and welcome guests even when the power goes out. We have prepared for you a list of places that allow you not only to drink coffee, but also to use fast Internet and work on your laptop.

So keep this list, you will definitely need it.

The coffee shop has purchased generators and invites everyone to aromatic coffee and gives them the opportunity to work as needed. They even launched a special advertising campaign in which they are encouraged to come to them during a blackout.

"We will charge you with coffee, and batteries for your gadgets," the team of Brew_cafe noted

This place stocked a generator so you can enjoy delicious food and keep going about your business even when the power goes out. The equipment in the kitchen is always working, and guests can use fast Wi-Fi at any time.

За словами працівників, заклад ще не разу не зіткнувся із відключенням світла, тож можна сміливо приходити із ноутами та працювати. Це місце поєднує у собі бар та кав’ярню-коворкінг і тут завжди раді гостям.

Заклад, який підкорив багатьох киян своїм затишком та привітним персоналом. Працівники зазначили, що працювати за ноутбуками у них можна тільки до 19:00, адже потім, вони запалюють свічки та створюють особливу атмосферу.

"Щодо лептопів: до 19.00 гості вільні працювати на лептопах, після 19.00 ми запалюємо свічки і створюємо іншу атмосферу. Це правило є у нашому кафе усі ці роки", - говорять у Zigzag.

На цей час, кав’ярня ще не застала відключення світла. Команда закладу надає можливість приходити до них з ноутбуками та працювати. Проте, вони одразу попереджають, що можуть підсадити до вас таку ж працюючу людину, якщо виникне нестача вільних місць для гостей закладу.

Тож, якщо ви бажаєте попрацювати та відкриті для знайомства з цікавими людьми, цей заклад для вас.

Шукаєте місце, де можна не тільки весело провести час, а й попрацювати? Паб кеди надає таку можливість. У закладі працює генератор, тож навіть у блекаут ви можете поживно перекусити та виконати всі необхідні справи.

У разі повітряної тривоги, ви маєте можливість сховатися у підвальному приміщенні разом зі своїми домашніми улюбленцями.

Затишний грузинський ресторан, який надасть вам можливість смачно поїсти та виконати всі необхідні справи.

Адже вся мережа МАМА МАНАНА обладнана генераторами. У закладі на Оболоні також поставили Starlink, тому тут не тільки можна повноцінно пообідати чи повечеряти, а й підключитися до інтернету.

Знайомимо вас із рестораном сучасної української кухні. Заклад обладнаний генератором, тож відключення світла ніяк не завадить насолодитись їжею та швидким інтернетом.

Якщо ви прийшли із ноутбуком, то персонал допоможе вам знайти місце із великою кількістю розеток.

Ще один заклад, який не має ніяких проблем із електропостачанням. Тут ви можете скористатися послугами бару, скуштувати свіжу, запашну випічку та принести із с собою ноутбук, аби виконати всю роботу вчасно.

"У нас два затишних поверхи, бездоганний сервіс, запашна кава та щоденна свіжа випічка до сніданків з власної пекарні. Ввечері ми запалюємо багато свічок, щоб заощаджувати електроенергію. Але це не впливає на швидкість роботи Wi-Fi мережі".

Кав’ярня, яка запрошує гостей попрацювати у них за потребою. Цей заклад ідеально підійде для тих, хто починає працювати досить рано, адже місце відкривається з 8:00.

“Приходь працювати, пити смачну каву з баскьким чізкейком та грати в настільні ігри у будь який день та час”, - запрошує заклад на сторінці.